€ 1200 euro

Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej w Bad Saulgall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Saulgall
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2015 03:41

Poszukiwana opiekunka osoby starszej do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Bad Saulgall. Zatrudnienie przy opiece nad Panią Agnes w wieku 78 lat po wylewie i problemami z mową oraz lekką demencją.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

wyjazd 23 sierpnia 2015 miasto Bad Saulgall- południowe Niemcy
Wyjazd na okres 6 tygodni – stałe zlecenie.

Pani Agnes ma 78 lat, jest po wylewie, ma problemy z mowa i lekka demencję, porusza się na wózku
Pani mieszka z mężem-pan jest zdrowy
Obowiązki przy pani:
dbanie o higienę podopiecznej (poranna, wieczorna toaleta, mycie, kąpiele itp.), wraz z higieną intymną, zmiana pieluch.
pomoc w korzystaniu z toalety,
pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
pomoc przy transferze na wózek

Dodatkowo:
sprzątanie, gotowanie

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i dobrym, poszukujemy opiekunki mającej doświadczenie jako opiekunka Niemczech.

Dla opiekunki pokój z TV i Internetem.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 1200E
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piątek godz. 9 do 15, sobota 10-13 i mailowo: progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 90555bb3043268ab

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.