€ 1,200.00

Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej w Düsseldorf do pani Leni z demencją i nadciśnieniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 01:58

Oferta świąteczna dotycząca pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Düsseldorf przy opiece nad Panią Lenią cierpiącą na demencję oraz nadciśnienie tętnicze.

W chwili obecnej poszukujemy opiekun/ki dla Pani Leni z Düsseldorfu. Pani cierpi na nadciśnienie. Z tego powodu przestrzegać musi odpowiedniej diety, a także pamiętać o regularnym przyjmowaniu leków. Niestety z powodu początków demencji coraz częściej zdarza jej się o tym zapominać.

Zadania: prace domowe, takie jak: przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki: towarzyszenie w wizytach u lekarza, rozmowy oraz spacery z podopieczną, opieka pielęgnacyjna, dbałość o zachowanie pór kąpieli oraz o regularne przyjmowanie leków przez podopieczną.

Wymagania:

Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia.
Naszym Kandydatom gwarantujemy:

– umowę w oparciu o nowe przepisy unijne

– druk A1 i kartę EKUZ

– ZUS od prognozowanej średniej krajowej brutto – prawie 4000 zł brutto!

– bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie

– organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony

– zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

tel. 666 826 912, Biuro Łódź

ID ogłoszenia: 9165661ad963e6e6