€ 8,80€ brutto/h

Dam pracę w Niemczech pakowanie elektroniki bez znajomości języka Buggingen od listopada

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen, Heitersheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 października 2015 00:08

Dystrybutor sprzętu biurowego i elektronicznego z Buggingen poszukuje pracowników do pracy w Niemczech przy pakowaniu artykułów. Oferta bez znajomości języka i doświadczenia dla Polaków od listopada 2015.

Opis stanowiska pracy

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do:

Prac magazynowych i pakowania art. biurowych na terenie Niemiec.

Wybranym kandydatom oferujemy:

• umowa o pracę z firmą niemiecką,

• wynagrodzenie: 8,80€ brutto/h

• ubezpieczenie

• na miejscu opieka koordynatora

• zorganizowany bezpłatny transport ,

• zorganizowany nocleg (opłata 7,00 € za dobę),

• wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia, Szczecina oraz Lublina

• praca dwuzmianowa

Wymagania

• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem na terenie Niemiec od 15.11 do 31.01 z możliwością dłuższej współpracy

• znajomość języka nie jest wymagana,

• umiejętność pracy zespołowej,

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• nastawienie na realizację powierzonych zadań,

• dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

ID ogłoszenia: 9595615093e17daf

7 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech pakowanie elektroniki bez znajomości języka Buggingen od listopada”

  1. Witam jestem zainteresowany powyższą oferta z powodu braku e-mail proszę o kontakt
    bm007@vip.onet.pl

  2. WItamy.

    Jesteśmy małżeństwem. Interesuje nas praca na wyżej wymienionym stanowisku.
    Prosimy o kontakt.

    lukaszkubicki1984@wp.pl

    726334150

  3. Witam,
    jestem bardzo zainteresowany.
    Prosze o kontakt: 515 190 300 lub daniel.kornas83gmail.com
    Dziekuje za uwage.
    Pozdrawiam.
    Daniel Kornas

  4. Witam, jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy.
    Proszę o kontakt.
    Krystian
    DrGonzo3330@gmail.com
    mój nr. 733 079 040

  5. Para,dwie kobiety zainteresowane praca.Doswiadczenie przy lini produkcyjnej.Gotowosc do pracy od zaraz.Prosimy o kontakt 794658982

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy
    proszę o kontakt
    rig689@gmail.com
    Dziękuje i pozdrawiam

  7. Dzień dobry!
    Jestem zainteresowana przedstawioną wyżej ofertą pracy, z uwagi na brak adres: e-mail, proszę o kontakt:

    agnieszkakopec9@gmail.com

    Pozdrawiam serdecznie.