€ 8,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech pakowanie pralin bez znajomości języka dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 22:16

Manufaktura słodyczy z Berlina zatrudni pary do pakowania wykwintnych pralinek czekoladowych. Niemcy praca manualna przy taśmie bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Ręczne pakowanie wykwintnych pralinek do wytłoczek. Konieczne jest kontrolowanie jakości pralinek oraz układanie różnych rodzajów w odpowiednie miejsca w plastikowych wytłoczkach.

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od par
  • ostrożność, spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność wypracowywania narzuconych limitów
  • punktualność
  • brak problemów z podjęciem pracy zmianowej

Oferujemy

  • szkolenie wprowadzające przeprowadzone w języku polskim
  • opiekę polskiego pracownika
  • zorganizowanie wspólne zamieszkanie
  • wsparcie z dopełnieniem formalności na miejscu
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę w systemie zmianowym – nie zapewniamy obejmowania tych samych zmian!

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pakowanie czekoladek, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 83056054952df66c

8 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech pakowanie pralin bez znajomości języka dla par Berlin”

  1. Witam ja i moj kuzyn lat 19 poszukujey pracy w Berlinie iz mamy tam zakwaterowanie. Mamy jakby co staly dojazd do Niemiec i Polski , iz posiadamy auto . Znamy angielsko w stopniu srwdnio-komuniaktywnym i podstawy niemieckiego.Jestesmy dyspozycyjni od zaraz . Pracowalismy juz na wakacje w Niemczech na magazynie , lecz teraz szukamy czegos na dluzej iz czekamy rok na studia.Jestemy zgrani i lubimy podejmowac sie nowych zadan , praca w systemie zmianowym nie sprawia nam problemow . Prosze o szybki kontakt na 513153538 badz mailowo :Loongy132@wp.pl .,,cv wyslane zostaly na panstwa maila,, . Pozdrawiam i licze na pozytywne rozpatrzenie

  2. Witam,
    jesteśmy zainteresowane pracą na stanowisku pakowanie pralinek, Berlin.
    Pracowite, obowiązkowe i zaangażowane w powierzone obowiązki.
    kontakt +49 152 135 299 11 lub +48 730 237 067.
    Pozdrawiamy

  3. Witam!
    Jestem zainteresowana ofertą pracy wystawioną przez Państwa(PAKOWACZ CZEKOLADEK-BERLIN).Aktualnie mieszkam w Berlinie(także nie potrzebuje juz zakwaterowania) i szukam pilnie pracy,więc z dojazdem do pracy nie będę miała problemu.Praca w systemie zmianowym nie przeszkadza mi ponieważ juz kiedys pracowałam na 3 zmiany.Proszę o kontakt telefoniczny : 015211359200 bądz meilowo : pauszablewska@gmail.com.

    Pozdrawiam.

  4. Witam razem z chłopakiem jestesmy zainteresowani wyjazdem do pracy na stanowisko pakowanie pralinek.Prosimy o kontakt +48 886558915 lub inka.wilk@wp.pl ,Pozdrawiamy

  5. Jagoda Wojtek-kuj-pom na 30 września 2015 @ 12:42

    Czesc jestem jagoda I wojtek. Jestesmy zainteresowani ogloszeniem pracy ale nie wiemy czy jest aktualna. Chcialibysmy sie dowiedziec czy dojazd we wlasnym zakresie czy zakwaterowanie platne jaki okres umowy I jak z godz pracy. .
    Z gory dziekujemy I czekamy na odp..

  6. Nazywam się Kamil, mieszkam w Kędzierzynie i jestem zainteresowany ofertą pracy ponieważ jestem osobą angażującą się w swoją prace i staram się ją wykonać szybko i dokładnie, jestem punktualny i ogólnie lubię nowe wyzwania i potrafię sobie zorganizować pracę .
    Kontakt nr : 570 469 973
    lub e-mail : godyn57@gmail.com

  7. Witam tu Tomasz jestem zainteresowany ofertą pracy z dziewczyną podaje nr tel733979356

  8. Andrzej podejma na 13 października 2015 @ 15:00

    Pakować czekoladek
    Witam jestem zainteresowany, prace mogę zacząć w trybie natychmiastowym mam30l proszę o kontakt telefoniczny 698379322 Lub jin555@Interia.pl dziękuję