€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech pokojówka w hotelu z Berlina od zaraz sprzątanie pokoi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2015 01:00

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech przy sprzątaniu w hotelu pokoi gościnnych. Zatrudnienie w Berlinie na stanowisku pokojówki z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu i pomocą w kwestiach urzędowych.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona sprząta pokoje gościnne zgodnie z obowiązującymi standardami
  • uzupełnianie upominków, środków czystości
  • codzienne sprzątanie pokoi – wycieranie kurzy, wietrzenie, zmiana ręczników i pościeli, mycie łazienek, wynoszenie śmieci
  • oprócz pokoi osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o inne powierzone powierzchnie – hol, łazienka ogólnodostępna

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • miła aparycja, optymizm, przyjazne usposobienie
  • rzetelne podejście do wykonywanych zadań
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pokojówki

Oferta:

  • pomoc w dopełnieniu formalności na miejscu – wsparcie w kwestiach urzędniczych z uzyskaniem meldunku czy otrzymaniu świadczeń socjalnych na dzieci
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne oraz terminowe zarobki
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania oraz przejazdy
  • pomoc polskiego konsultanta
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • dodatki do pensji – np. na święta Bożonarodzeniowe

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 93155bf5c66ccb55

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech pokojówka w hotelu z Berlina od zaraz sprzątanie pokoi”

  1. Andreas Korab na 6 sierpnia 2015 @ 22:22

    Halu
    Bardzo hętnie podjąbym się tego stanowiska pracy.Z racji tego ,że jestem domatorem dobrze się czuję przebywając w budynku.Niemcy(kraj i ludzie) od zawsze mnie pasjonowały.W skrócie wyrażałbym się o tym kraju tylko w superlatywach.Nie mniej jednak urodziłem się w Polsce i zbyt dobrze nie władam Niemieckim.Za to Angielskim na etapie komunikatywnym to dla mnie żadne wyzwanie.W kamienicy której mieszkam w moim mieście sąsiad prowadzi hotel,więc na co dzień widzę jak to wszystko wygląda.Jednakże Niemcy i Berlin jak napisałem na wstępie chciałbym aby pozostały moim następnym celem.W pozytywnym tego słowa znaczeniu.Jestem osobą wysoką o wysokiej kulturze osobistej, i miłej aparycji.Wykształcony i kreatywny. Moim skromnym zdaniem to wystarczające atrybuty aby pracować w hotelu.O ile Państwo zdecydują się na kontakt z moją osobą,proszę pisać na ten oto adres. Krasnystaw@interia.eu a także pod num tel 724 623 666.
    PS.
    Dość często bywam w Szczecinie co do Berlina to “rzut beretem”

  2. Szanowni Państwo,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.Jestem osobą pracowitą, odpowiedzialną i zorganizowaną.Posiadam wykształcenie średnie.Znam język angielski w stopniu dobrym.
    W przypadku zainteresowania moją kandydaturą proszę uprzejmie o kontakt
    mailowy :magda3313@gmail.com.

    Dziękuję

    Magdalena