€ 8,50 euro brutto/h plus dieta

Dam pracę w Niemczech pomocnik produkcji foteli i tapicerki Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 02:42

Zakład zajmujący się produkcją foteli samochodowych i tapicerki z Ingolstadt zatrudni pomocnika produkcji. Oferta pracy w Niemczech dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Ingolstadt

Wynagrodzenie: stawka godzinowa to 8,50 euro brutto/h plus dieta 5 euro netto za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za wszelkie prace produkcyjne przy produkcji foteli i tapicerki samochodowej.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • zręczność
  • możliwość pracy na zmiany i w godzinach dodatkowych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • atutem będzie zdolność wykonywania tapicerki materiałowej i skórzanej
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie samochodu

Oferta:

  • premie zdobywane wraz z doświadczeniem, pracodawca planuje po 9 mcach płacić 10,63 euro brutto za godzinę
  • pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu zamieszkania, koszt jaki musi zapłacić pracownik to ok 250-280 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie na czas nieokreślony

Aplikacja
Zgłoszenia zawierające CV w języku niemieckim prosimy przesłać na adres: rekrutacja@gpjc.eu

źródło: http://niemcy-praca24.pl/oferuje-prace-niemcy/produkcja_1/pomocnik-produkcji_i1696

ID ogłoszenia: 89053fa27627d1f6