€ 1,300.00

Dam pracę w Niemczech – pracownik do produkcji tworzyw sztucznych, Kevelaer

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kevelaer
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: pierwsza na 6 m-c
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2016 06:12

Fabryka z miasta Kevelaer poszukuje pracowników przy produkcji tworzyw sztucznych. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez doświadczenia ale z minimum podstawową znajomością języka.

Concilio Personal Service jest Agencja Pracy Tymczasowej specjalizujaca sie w swiadczeniu uslug w zakresie doradstwa i posrednictwa personelu
Aktualnie w trybie natychmiastowym poszukujemy dla neszego klijenta w KEVELAER

Pracownika Produkcji

Zadania:
* obrobka tworzyw sztucznych
* obsluga lini produkcyjnej
* dozowanie surowca
* odbior produktow gotowych
* wizualna kontrola jakosci

Wymagania:
* gotowosc pracy wsystemie zmianowym
* znajomosc jezyka niemiekiego podstawowa
* umiejetnosc pracy w zespole
* dyspozycyjnasc , dokladnosc

Oferujemy :
* zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
* zakwaterowanie na terenie Niemiec 65 euro tygodniowo
* wynagrodzenie od 9,00 do 11,00 euro na godzine
* dodatki za prace w godzinach nadliczbowych oraz swieta
* atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie CV na adres:
M.Hemmers@concilio-personal.de

lub kontakt telefoniczny :
Telefon +49 (0) 28 21 / 978 57 – 0
Telefon +49 1702255090

ID ogłoszenia: 84657e24fd89cde5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Marta Hemmers
  • Zarejestrowany od: 21 września 2016

Inne przedmioty dodane przez Marta Hemmers

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Marta Hemmers »