€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech – Pracownik ds. Obsługi Klienta w Kandel z językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kandel
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2017 02:26

Firma z miasta Kandel poszukuje pracownika do spraw obsługi klienta. Ciekawa praca w Niemczech dla osoby z bardzo dobrą znajomością języka. Pracodawca oferuje dobre wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze HR zapewniając profesjonalną obsługę na etapie rekrutacji i zatrudnienia. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy w zakresie Obsługi Klienta Niemieckiego:

Pracownik ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

MIEJSCE PRACY: NIEMCY
Nadrenia – Palatynat

Obowiązki:

– telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,
– obsługa procesów personalnych,
– przedstawianie klientom profili kandydatów do podjęcia pracy,
– załatwianie bieżących spraw w biurze,
– koordynacja projektów oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,
– realizacja bieżących zapytań od klientów i utrzymywanie dobrych relacji.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
– doświadczenie w kontakcie z klientem niemieckojęzycznym,
– umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, komunikatywność,
– dynamiczne i kreatywne rozwiązywanie bieżących spraw,
– kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie,
– zakwaterowanie i wyżywienie,
– umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,
– stacjonarną pracę biurową,
– rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
– profesjonalne narzędzia pracy,
– stabilność zatrudnienia.

W tytule wiadomości należy koniecznie wpisać: Praca DE + imię i nazwisko
Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pronobel.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 537588b377250cdc

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez PronobelRekrutacja

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PronobelRekrutacja »