€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech pracownik inwentaryzacji przy skanowaniu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: od 19.06 do 05.07.2014
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2014 21:34

Zatrudnimy pracowników do skanowania towarów elektronicznymi skanerami. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy inwentaryzacji. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy inwentaryzacji

Lokalizacja: praca na magazynach w landach: Saara, Nadrenia-Palatynat

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: wyjazd do pracy: 19.06.2014, natomiast powrót: 05.07.2014. W tym czasie jest 14 dni pracujących

Obowiązki:

  • Zadania pracowników będą polegać na skanowaniu artykułów za pomocą skanera elektronicznego.

Oczekiwania:

  • obowiązkowa jest znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • poszukujemy osoby rzetelnie podchodzącej do powierzonych zadań, odpowiedzialnej, sprytnej,
  • wymagana jest sprawność liczenia
  • duża dokładność,
  • atutem będzie doświadczenie w pracach przy inwentaryzacji
  • dyspozycyjność w podanym terminie

Oferujemy:

  • pracę tymczasową
  • wsparcie przy zorganizowaniu dokumentów
  • zapewnione zamieszkanie
  • pracodawca zapewnia dojazdy do i z pracy
  • dobre warunki finansowe
  • praca na czas określony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji. Zgłoszenie zawierające CV oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych należy przesłać na adres: urszula.lelito@polskihr.eu

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-inwentaryzacji-id225163.html

ID ogłoszenia: 55553946d22365de