€ euro

Dam pracę w Niemczech – Pracownik produkcji (obsługa maszyn) Göttingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Barterode
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 01:56

Poszukiwany pracownik produkcji do pracy w Niemczech w miejscowości Göttingen. Zatrudnienie przy obsłudze maszyn pakujących i napełniających. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka.

Pracownik produkcji (obsługa maszyn)
Miejsce pracy: Göttingen

Opis stanowiska:
– praca w pełnym wymiarze godzin (8-10h) na trzy zmiany (6.00-14.00-22.00)
– obsługa maszyn na produkcji (maszyny pakujące, maszyny napełniające)
– kontrola jakości podczas produkcji

Wymagania:
– doświadczenie w obsłudze maszyn na produkcji
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– dobre samopoczucie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę w pełnym wymiarze godzin
– wsparcie w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule nr ref. PP/11/2014

ID ogłoszenia: 187546ef2ca2e771

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.