€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja koncentratu pomidorowego Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 02:26

Oferta pracy w Niemczech na produkcji koncentratu pomidorowego do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie ze Stuttgartu przy przetwarzaniu pomidorów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Stuttgart

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac produkcyjnych związanym z przetwarzaniem pomidorów do produkcji koncentratów, przecierów, soków oraz keczupów. Zadania zależne będą od aktualnego zapotrzebowania – tak jak kontrola jakości, sortowanie warzyw, pakowanie gotowych wyrobów, itp.

Wymagamy:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • sprawność fizyczna
  • przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialność, punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę początkowo na umowie za pośrednictwem agencji pracy
  • uczciwe zarobki
  • wprowadzenie w obowiązki
  • możliwe przedłużenie umowy dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na produkcji koncentratu, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

  • neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 407566dd324051aa

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka produkcja koncentratu pomidorowego Stuttgart”

  1. Andzia1801 na 14 grudnia 2015 @ 17:13

    Witam. Jestem gotowa podjąć pracę już dziś. Proszę o kontakt 669461467

  2. Witam. Wraz z narzeczonym jesteśmy gotowi podjąć pracę u Państwa od stycznia Nowego Roku. Pracujemy fizycznie od kilku lat i zależy nam na pracy w Stuttgart. Proszę o kontakt 731 506 790

  3. Witam Serdecznie
    Jestem chętna podjąć pracę.
    Pracowałam już kilka lat fizycznie, także na produkcji.
    Zachęcam do kontaktu, 573423070

  4. Jestem zainteresowany 510425762

  5. Witam. Chciałbym skorzystać z oferty pracy proszę o kontakt 517036365

  6. Witam 3 osoby chętne do pracy . Mamy 2 kierowców i 1 własne auto do dyspozycji czekamy na kontakt : 734198651.