€ Prosimy o podanie oczekiwan odnosnie pensji

Dam pracę w Niemczech – programista Fullstack Python w Berlinie (Python + Angular.js)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: wymagany język angielski
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 października 2018 04:53
Dam pracę w Niemczech – programista Fullstack Python w Berlinie (Python +  Angular.js)

Propozycja ciekawej pracy w Niemczech dla programistów Fullstack Python w Berlinie. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego jest możliwe.

Drodzy Pythonianie,

szukamy wykwalifikowanego programisty, który wzmocni nasz zespół – praca stała:

Zadania, których możesz oczekiwać:

-wspieranie naszych programistów w budowaniu i utrzymywaniu naszego oprogramowania
-Projekt, nad którym będziesz pracować: wewnętrzne oprogramowanie biznesowe / ERP, które obsługuje naszą wypożyczalnię radiową. Oprogramowanie realizuje rezerwacje, logistykę, księgowość i inne

Środowisko:

-Python 2.7 running a Pyramid-driven REST-Application on the backend
-sophisticated web-application frontend based on angular.js
-ORM with SQLAlchemy
-Jinja templates
-Celery for background jobs
-(more and more) Docker-driven development and deployment
– SCRUM
-git-flow (alike) development process
-Mili i przyjemni programiści, dev-op i scrum-master

Potrzebne umiejętności:

-Rozumienie MVC + ORM
-duże doświadczenie w użyciu języka Python
– umiejętności analityczne
– zrozumienie logiki biznesowej
-średnie zrozumienie angluar.js (lub chęć nauki)

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
-Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
-Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Aplikuj tylko jeśli pracowałeś już nad złożonym rozwiązaniem ERP i możesz udowodnić swoje zrozumienie logiki biznesowej i architektury systemu.

Cieszymy się na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem (oraz świadectwami, jeśli są adekwatne) w formacie PDF.
CV prosimy wysyłać na mail: bhe@funkgeraete-vermietung.de

ID ogłoszenia: 605bbb7714e96e0

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Spreenauten
  • Zarejestrowany od: 8 października 2018

Inne przedmioty dodane przez Spreenauten

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Spreenauten »