€ 2900 +dieta, zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech 2023 przy dezynfekcji powierzchni od zaraz bez języka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2023 01:50

Także bez znajomości języka dla pracowników fizycznych od zaraz w rejonie Hamburga do podjęcia tymczasowa praca w Niemczech 2023 przy dezynfekcji powierzchni. Zakwaterowanie darmowe dla pracowników zapewnione na miejscu przez cały okres współpracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto +zakwaterowanie oraz dieta w wysokości 25 euro netto za przepracowany dzień

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska pracy:

Zadaniem pracownika będzie dezynfekcja różnych powierzchni publicznych, takich jak przystanki, klatki schodowe, wiaty, urzędy, przychodnie, dworce, galerie handlowe i środki transportu publicznego, w zależności od potrzeb zlecenia.

Wymagania:

  • gotowość do pracy przez co najmniej 3 miesiące;
  • dobra forma fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych w razie potrzeby.
  • mile widziane będą osoby w pełni zaszczepione na Covid-19.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dietę za każdy dzień pracy (25 euro netto);
  • szkolenie z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • bezpłatne testy na Covid-19 (nie dotyczy osób po szczepieniu);
  • odzież i środki ochronne potrzebne do bezpiecznego wykonywania pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie NNW i zdrowotne.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Dezynfekcja Hamburg 06/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 990647bd4455f441