€ 13,55€/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy myciu okien i elewacji w Nordhorn od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nordhorn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2018 04:40
  • Wygasa: 5 dni, 20 godzin

Od zaraz agencja zatrudnienia proponuje podjęcie fizycznej pracy w Niemczech na terenie Nordhorn przy myciu okien oraz elewacji budynków. Oczekiwana minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik (k/m) – mycie okien i elewacji – Niemcy
Miejsce pracy: Nordhorn, powiat Grafschaft Bentheim

Zakres obowiązków:

• Ręczne i mechaniczne mycie różnego rodzaju powierzchni szklanych (okien, fasad, ścian działowych, luksferów)
• Czyszczenie ram i izolacji
• Mycie fasad budynków i witryn

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

• Wykształcenia zawodowego
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
• Znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1
• Gotowości do przyuczenia się
• Prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się
• Samodzielności i rzetelności

Na co możesz liczyć z naszej strony:

• Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy
• Wstępne szkolenie i wdrożenie pracownika
• Wynagrodzenie 13,55 euro brutto/h
• Możliwość przejęcia przez zakład i wzrostu wynagrodzenia
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. +48 52/522 80 50

ID ogłoszenia: 8825acdf350e9ab8