€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu ciastek na produkcji Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 00:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisko pakowacza w zakładzie produkującym ciastka. Oferta zatrudnienia dostępna od zaraz na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Osnabrück

Zarobki: do ustalenia samodzielnie z pracodawcą

Obowiązki:

  • Zadania pracownika będą polegały na pracy na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane będą osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • chęć podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność do dobrej organizacji czasu pracy
  • preferujemy kandydatów z własnym autem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłużej
  • praca na legalnych warunkach w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracodawca zapewnia pełną odzież roboczą
  • pomagamy osobom zatrudnionym w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres:

  • niemcy@mondi-polska.pl

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pracownik-produkcji-ciastek_i1096

ID ogłoszenia: 128539890ab6b529