€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu czekoladek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 01:23

Fabryka produkująca czekoladki zatrudni pracowników na linię produkcyjną. Niemcy praca w zakładzie z Dortmundu przy pakowaniu od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Dortmund

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Termin: praca pilna, od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie obsadzał stanowisko stojące przy linii produkcyjnej.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ostrożne pakowanie pralinek w odpowiednie miejsca w pudełku i foliowanie pudełek.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości produkcji.

Oczekiwania:

  • posiadanie książeczki sanepidowskiej przetłumaczonej na język niemiecki
  • doświadczenie w produkcji spożywczej
  • znajomość zasad BHP
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do wyjazdu przynajmniej na 3 miesiące

Oferta:

  • Umowa podpisana z Agencją pracy na niemieckich warunkach
  • satysfakcjonujące warunki
  • brak opłat za tłumaczenia ani rekrutację
  • zapewnione i częściowo opłacone zakwaterowanie. Mieszkanie jest wyposażone i nowoczesne koszt jaki musi zapłacić pracownik miesięcznie wynosi 150 euro

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem „pakowanie czekoladek Dortmund”
źródło: niemcy.praca123.eu

ID ogłoszenia: 11553c3a6342aa39

10 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu czekoladek bez języka Dortmund”

  1. Witam Jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą mamy po 19 lat każdy prawo jazdy kat B
    i swój własny samochód więc nie ma problemu z wyjazdem jesteśmy gotowi w każdej chwili wyjechać Jestesmy Pracowici, Uczciwi szybko sie uczymy nie palimy i nie pijemy nie karani
    Pracowaliśmy już na produkcji mięsa wiec jakieś doświadczenie jest Prosimy od paśską odpowiedż na telefon 663557516 lub na meila patryczek13013@interia.pl

  2. Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt e-mail: adasieQ@gmail.com lub tel. 698 922 277

    Dziękuje

  3. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy. karola.jarosz@o2.pl – proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  4. patrycjusz na 17 lipca 2014 @ 15:31

    Witam.
    Jestem zainteresowana oferta panstwa pracy, od zaraz.
    Pracą rowniez jest zainteresowany moj chlopak ktory takze chcialby podjac prace za granica wraz ze mna.
    Numer kontaktowy 731967759
    email: czekoooladka@vp.pl

    Dziękuje.

  5. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt nr tel. 603423046

    Dziękuj

  6. Witam jestem zainteresowana ofertą i proszę o kontakt nr tel 697386262 lub e-mail alice-bd@wp.pl. Dziekuje

  7. Km.aga21 na 20 lipca 2014 @ 11:47

    Witam jestem zainteresowana oferta, mam 21 lat, powsiadam prawo jazdy kat B , jestem po kursie języka niemieckiego, język angielski w stopniu podstawowym mam Aktualną książeczkę sanepidowska. Ukonczylam Zespół Szkól Gastronomicznych wiec zasady BHP oraz HACCAP nie sa mi obce. Proszę o kontakt na e-mail kmiecik.aga@interia.pl lub numer 887757617

  8. Witam serdecznie , jestem zainteresowany ofertą pracy ,mam 33 lata i od sierpnia jestem gotów podjąć prace na czas nieokreślony 663 438 020 , rafal.slupecki@wp.pl

    Pozdrawiam
    Rafał Słupecki

  9. marta110488 na 4 sierpnia 2014 @ 11:57

    Witam,
    jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Mój nr tel 661373707.
    Pozdrawiam

  10. Witam,
    jestem zainteresowana ta oferta. Mieszkam w Niemczech, okolice Dortmundu.
    Zasady BHP nie sa mi obce, poniewaz przeszlam tutaj przeszkolenie i aktualnie pracuje w kuchni. Posiadam Prawo Jazdy kat. B. Ukonczylam kurs jezykowy rowniez w Niemczech, posluguje sie nim na codzien.
    Moj numer kontaktowy : 0048 533 160 436 lub 0157 32365183 oraz email : martusia.borkowska02@gmail.com.

    Dziekuje