€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu elektroniki bez języka Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2014 00:10

Magazyn z Buggingen z elektroniką oraz art. biurowymi zatrudni pracownika bez znajomości języka i doświadczenia. Niemcy praca dla Polaków od 20 października.

Stanowisko: Pakowacz elektroniki

Termin: wyjazd 22 października, powrót 31 stycznia 2015

Lokalizacja: Buggingen

Zarobki: stawka w wysokości 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca obywać się będzie na magazynie ze sprzętem elektronicznym i biurowym
  • Pracownik będzie odpowiedni za komisjonowanie elektroniki, pakowanie towarów i przygotowanie ich do przesyłki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • umiejętność pracy w grupie
  • duże zaangażowanie, motywacja
  • umiejętność realizowania wyznaczonych celów
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką bez pośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dobra stawka godzinowa
  • nocleg to koszt po stronie pracownika w wysokości 6,50 euro za dobę

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać zgodnie z instrukcją podaną na stronie:

ID ogłoszenia: 2015427009f39651

19 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu elektroniki bez języka Buggingen”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą pracy tel 609283881

  2. witam jestem zainteresowany ofertą nr tel. 696 540 639

  3. Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt tel.790885953

  4. sylwiajasinska17 na 29 września 2014 @ 12:01

    Witam jestem zainteresowany tą pracą prosze o kontakt tel. 667813099

  5. Witam. mam 25 lat jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt tel. 787-549-519

  6. Witam.Jestem zainteresowana wraz z jeszcze jedną osobą tą ofertą pracy proszę o kontakt tel.667-820-085

  7. piesiczek15 na 29 września 2014 @ 16:00

    Witam jesteśmy wraz z mężem zainteresowani państwa ofertą.
    Prosimy o kontakt 516269097

  8. Witam, ja wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Prosimy o kontakt tel. 605-483-116 / 725-306-515.

  9. krzysiek1990 na 30 września 2014 @ 17:50

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny: 889 740 764

  10. Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy…mam 32lata dyspozycyjny energiczny zwinny szybko potrafię się dostosować do stanowiska pracy tak samo szybko nabywam nowe doświadczenie z tą praca zwiazane..kontakt
    marcinnn.onet.com.pl@op.pl
    NR TEL
    +48781355918

  11. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy.Proszę o kontakt telefoniczny 505-495-299

  12. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Praca przy taśmie czy na akord nie jest mi obca. Bez nałogów. Tel. +48515386222

  13. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy . Mam 31 lat w pełni dyspozycyjny proszę o kontakt 698409851 lub damian.loza315@gmail.com

  14. Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam doświadczenie oraz jestem dyspozycyjny od zaraz mój nr telefonu 518-404-991 lub e-mail morys110@op.pl

  15. witam jestem zainteresowany tą oferta Pracy proszę o kontakt telefoniczny 882-423-431
    jestem sumienny,dokładny oraz elastyczny mam 28 lat oraz interesuje się elektroniką naprawiam itp Pozdrawiam

  16. witam jestem zainteresowany państwa ofertą.proszę o kontakt tel. 883-944-458

  17. witam jestem zainteesowany prosze o odpowiec 691526686

  18. Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy razem z kuyznem podejmiemy sie pracy od zaraz mamy samochód wiec nie ma problemu wsiadmy i lecimy. Prosze o kontakt 731002388 mateusz-brodnicki@wp.pl Pozdrawiamy