€ 7 euro/h

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu karmy dla zwierząt bez języka Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 02:55

Zakład zajmujący się produkcją karmy dla zwierząt z Rheine poszukuje pracowników do pakowania. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego dostępne od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Rheine

Wynagrodzenie: 7 euro/h

Poszukujemy: 8 osób(4 pary)

Obowiązki:

  • Stanowisko polegać będzie na pakowaniu suchej karmy dla zwierząt.
  • Inne prace pomocnicze przy produkcji mogą zostać zlecone pracownikom.

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania własnym autem- jeden samochód na parę
  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • sumienność

Oferta:

  • Zatrudnienie dla par
  • zapewniona umowa niemiecka
  • świadczenia socjalne
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • pomoc w uzyskaniu niemieckiego zameldowania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz aktualnym zdjęciem na adres:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/praca-przy-pakowaniu-suchej-karmy-dla-zwierzat,716729.html

ID ogłoszenia: 96153f375caa1b7d

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu karmy dla zwierząt bez języka Rheine”

  1. Lukasz133171 na 21 sierpnia 2014 @ 06:13

    Witam wraz z kolegą jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 609 741 676