€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków dla kobiet Wülfrath

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wülfrath
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 23:52

Fabryka kosmetyków zatrudni kobiety do pracy w Niemczech na stałe. Ogłoszenie od zaraz w Wülfrath na stanowisku pakowaczka- przy pakowaniu produktów oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Pakowaczka kosmetyków

Miejsce pracy: Wülfrath

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie kosmetyków.
  • wspieranie innych prac,
  • kontrolowanie jakości produktów

Oczekiwania:

  • preferowane kobiety do 40 roku życia
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy oraz własne auto
  • komunikatywność, entuzjazm
  • zręczność, zdolności manualne oraz estetyczne

Oferta:

  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie na dłużej
  • dobra atmosfera
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres: k.godawa@dako.org.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowaczka-kosmetykow-2440290.html

ID ogłoszenia: 28353d21f5db4f92

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków dla kobiet Wülfrath”

  1. arleta02 na 30 lipca 2014 @ 19:18

    Witam razem z kolezanką jestem zainteresowana pracą. dyspozycyjne. proszę o odpowiedź. arletaleszcz@gmail.com pozdrawiam