€ 1300-1900 Euro brutto

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu mięsa bez znajomości języka Barchfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Barchfeld, Turyngia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 maja 2015 00:50

Przetwórnia z Barchfeld poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu mięsa i wędlin na produkcji bez znajomości języka niemieckiego od 7 maja 2015.

Concilio Personalservice GmbH jest Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu doradztwa i pośrednictwa personalnego.

Nasze rozwiązania cechuje elastyczność i skuteczność oferowanych usług. Szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniego wyboru i przygotowania naszych pracowników, ponieważ wiemy, że ich wiedza i umiejętności decydują o naszym pozytywnym wizerunku i sukcesie naszych partnerów biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta, wiodącego producenta wyrobów mięsnych, wędliniarskich
z Turyngii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Barchfeld, Turyngia
Termin zatrudnienia: 07.05.2015

Zadania:
• pakowanie wyrobów mięsnych
• sortowanie i etykietowanie wyrobów wędliniarskich
• układanie produktów w kartonach
• praca przy produkcji wyrobów mięsnych

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, także w weekendy
• umiejetność pracy w zespole
• elastyczność
• sprawność fizyczna, sprawność manualna
• mile widzane doświadczenie w branży spożywczej
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres co najmniej roku
• możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym- miesięczny koszt zakwaterowania 170 Euro/miesiąc
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pomoc w załatwietniu formalności na terenie Niemiec
• pracę w systemie trzyzmianowym
• wynagrodzenie 8,20 Euro/h
• dodatki za prace w godzinach nadliczbowych, nocnych, prace w niedzielę i w święta
• atrakcyjny system premiowy: premia świąteczna i urlopowa

Osoby zainteresowane wyżej wymienioną ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym: PP/B/04/15 na adres:

m.marcela@concilio-personal.de

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 460553df5b66a3d6

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu mięsa bez znajomości języka Barchfeld”

  1. PatrykZawistowski na 4 maja 2015 @ 16:46

    Jestem zainteresowany wraz z Bratem pracą Patryk Zawistowski moja znajomość j. niemickiego na poziomie podstawowym(lecz dawno go nie używałem ) tel. 791 017 666
    Łukasz Zawistowski 506 128 169

  2. korpus1202 na 5 maja 2015 @ 11:13

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy zaraz z moją dziewczyną. Prosimy o kontakt 530669036

  3. jabruckit na 7 maja 2015 @ 19:15

    Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Niemiecki jest u mnie w stopniu podstawowym.
    Dawno nie używany.
    Pracę mogę rozpocząć od zaraz.
    Pozdrawiam
    Tomasz Jabrucki