€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu płatków śniadaniowych Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 01:09

Zakład produkujący płatki śniadaniowe z Bremen poszukuje pracownika do pakowania i paletowania produktów. Oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pakowacz w zakładzie na produkcji płatków śniadaniowych

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Numer referencyjny: JD/NDL/10/2014/DE

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na pakowaniu a także umieszczaniu płatków śniadaniowych na palety.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą na okres połowy roku
  • duża motywacja
  • znajomość języka niemieckiego
  • samodzielne zorganizowanie sobie dojazdu do miejsca pracy
  • sumienność, obowiązkowość
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt tygodniowy kwatery to 50 euro tygodniowo
  • pracę na okres przynajmniej 6 miesięcy
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz aktualny numer kontaktowy prosimy przesłać na adres:

  • opole@ottopraca.eu

W treści koniecznie prosimy uwzględnić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id250386.html

ID ogłoszenia: 86554560e3422a7c