€ 8,50 euro brutto /h

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu sera na taśmie bez języka Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 02:00

Aktualnie poszukujemy Polaków do pracy w Niemczech przy pakowaniu sera na taśmie produkcyjnej. Oferta z Bielefeld dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu sera

Miejsce zatrudnienia: Bielefeld, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie wykonywała swoje zadania przy taśmie produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie sera w plasterkach do opakowań plastikowych.
  • Pracodawca może zlecić inne prace polegające na foliowaniu, etykietowaniu czy zdejmowanie opakowań z taśmy o paletowanie.

Oczekiwania:

  • zręczność, zdolności manualne
  • umiejętność zastosowania się do zasad BHP
  • dynamiczne tempo pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • posiadanie książeczki z sanepidu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • duże zaangażowanie i motywacja

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • opieka polskojęzycznego kadrowego
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • legalne warunki pracy
  • dla chętnych możliwość pobrania zaliczki raz na tydzień

Aplikacja
Zainteresowanych prosimy o zatytułowanie swojej wiadomości: ref.: PS/03/15 i przesłanie jej z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera-przy-tasmie-bielefeld/

ID ogłoszenia: 43254ee02aacdd29

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu sera na taśmie bez języka Bielefeld”

  1. WItam! Jesteśmy parą osob niesłyszacych.Jesteśmy osobami młodymi i pracowitymi.Interesuje nas prac u was tylko chcielibysmy wiedziec czy to,że nie słyszymy nie jest przeszkoda w podjęciu u was pracy.jesli jest taka mozliwosc bardzo prosimy o kontakt. paukra92@wp.pl Pozdrawiam

  2. wojciech12 na 1 marca 2015 @ 14:36

    witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy mój nr +48693553415 wojciech.krzak@onet.pl pzdrawiam

  3. Jestem również zainteresowana państwa oferta nwnatalia0@gmail.com pozdrawiam