€ 9,23€

Dam pracę w Niemczech przy produkcji karmy dla zwierząt od zaraz, Bretten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bretten
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3-6 MSC
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2017 07:09

Zakład z miejscowości Bretten poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy produkcji karmy zwierzęcej dla osób z komunikatywną znajomością języka.

Zakres obowiązków

– praca fizyczna związana z produkcji i pakowaniu karmy dla zwierzat
– przestrzeganie norm i wytycznych,
– dbanie o porządek w miejscu pracy.
– bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,

Wymagania

– znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
– sumienność wykonywanej pracy,
– sprawność fizyczna,
– umiejętność pracy w zespole,
– gotowość do pracy na 3 zmiany oraz w weekendy

Oferujemy

– niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
– zgodnie z obowiązującymi przepisami, ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne,
– zakwaterowanie w cenie 280€/ miesiąc,
– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu za oplatą (pomoc przy meldunku, koncie bankowym, wizycie u lekarza )
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
– dodatek świąteczny i urlopowy

Niemiecka Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje: Pracownik magazynu produkcji z komunikatywnym jęz. niemieckim Wymagania: – znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), – sumienność wykonywanej pracy, – sprawność fizyczna, – umiejętność pracy w zespole, – gotowość do pracy na 3 zmiany oraz w weekendy Obowiązki: – praca fizyczna związana z produkcji i pakowaniu karmy dla zwierzat – przestrzeganie norm i wytycznych, – dbanie o porządek w miejscu pracy. – bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP, Oferujemy: – niemiecką umowę o pracę – atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy, – zgodnie z obowiązującymi przepisami, ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, – zakwaterowanie w cenie 280€/ miesiąc, – pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu za oplatą (pomoc przy meldunku, koncie bankowym, wizycie u lekarza ) – możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, – dodatek świąteczny i urlopowy Prosimy o przesylanie CV

ID ogłoszenia: 9459f03992e3062

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez IH Direkt plus GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez IH Direkt plus GmbH »