€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy produkcji opakowań Roigheim 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Roigheim
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:09

Zakład produkujący opakowania i izolacje poszukuje pracowników na linię produkcją. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy produkcji opakowań w Roigheim dla 10 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Lokalizacja: Niemcy, Roigheim
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto

Zadania:

  • Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i wspieranie procesów produkcyjnych opakowań oraz izolacji z tektury i preszpanu.
  • Do obowiązków będzie też należało sprawdzanie jakości powstałych produktów.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku konieczne
- język niemiecki na poziomie przynajmniej dobrym
- odpowiedzialność, pracowitość
- aktualne prawo jazdy i posiadanie samochodu
- bez przeciwwskazań zdrowotnych
- doświadczenie w branży papierniczej mile widziane
- doświadczenie przy pracach z maszynami do cięcia i szlifowania

Oferujemy:
- zapewnione zakwaterowanie w połowie opłacane przez pracodawcę
- dobrą stałą płacę
- pomoc ze sprawami urzędowymi
- pracę w trybie zmianowym również noce
- umowę na warunkach niemieckich

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na maila: info@dekrapraca.pl

Źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/10-osob-na-produkcje_i339

ID ogłoszenia: 906531c6572753f5

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech przy produkcji opakowań Roigheim 2014”

  1. Jakby potrzebny był opertator na taką produkcję to proszę o odpowiedź na szlama1@op.pl. a potem wysle CV. Pozdrawiam Mariusz

  2. kostia73 na 19 marca 2014 @ 22:15

    Witam Jestem zainteresowany ofertą pracy.Posiadam uprawnienia na wózek widłowy.Jestem Bez nałogów. Mam 40 lat obecnie pracuje w firmie produkjącej drzwi i ościeżnice na stanowisku operator oklejarek i jako ustawiacz i brygadzista nie pośiadam żadnych nałogów nie pale i nie spozywam alkocholu . chce zmienić prace ponieważ chce podreperować budżet domowy ponieważ za pensje w polsce wegetuje się z miesiąca na miesiąc jak sie ma kredyt mieszkaniowy i inne kredyty .Prace chciałbym podjąc jakbysie udało na dłuszczy okres jezyka niemieckiego nieznam ale szybko się ucze poniewasz po pobycie w holandi przez 2 lata nauczyłem się go stopniu podstawowym . prosze o kontakt na e-mela slawek1011@poczta.fm tel.601830595

  3. migotka23 na 21 marca 2014 @ 22:23

    Witam Serdecznie
    Jesteśmy pracowitą i młodą uczciwą parą i komunikatywnymi osobami,
    Lubimy pracować zespołowo
    Ale sprawdzamy się także w pracy indwidualnie.
    Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców i sottowanie i produkcji i ważenie na terenie Holandi
    Wiem że praca ta wymaga zdecydowania,umiejętności pracy w zespole oraz samodyscypliny..
    Dodam że jesteśmy dokładni,szybcy wykonaniu pracy i wyczymali ,sprawnością fizyczną i gotowi do intersywnej pracy i chetni podjąć pracę od ZARAZ przebywamy, w Holandii obecnie
    Prosimy o kontakt bo zależy nam na pracy Pilnie
    tel.angelika+31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com
    tel Tomek+31617752138
    red,hurd19@gmail.com