€ 8,80 euro brutto/h plus dieta

Dam pracę w Niemczech przy przeprowadzkach dla pracowników fizycznych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 03:25

Prowadzimy nabór na stanowisko pracownik fizyczny przy przeprowadzkach na terenie Ulm. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla 15 Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Liczba wakatów: 15

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 8,80 euro brutto plus dodatkowo dieta dzienna po 35 euro netto

Obowiązki:

  • Przygotowanie towaru do przewozu, odpowiednie zabezpieczenie oraz załadunek na samochód.
  • Na miejscu docelowym materiały oraz rzeczy klientów należy rozpakować i ułożyć w odpowiednich miejscach;

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nocnych
  • dobra znajomość języka niemieckiego – minimum poziom komunikatywny
  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • mobilność – możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech

Oferta:

  • pracownika obowiązują dodatki za pracę w nocy
  • praca od godziny 20 do 4
  • atrakcyjne stawki
  • zapewniony ciepły posiłek
  • pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 65155415d21c4daa

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy przeprowadzkach dla pracowników fizycznych Ulm”

  1. witam jest nas 2 posiadamy samochod 32lat 37lat jezyk niemiecki dobry komunikatywny prosimy o kontakt all.1983@wp.pl 783652708