€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech przy regipsach na budowie bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 03:33

Poszukujemy do firmy ze Stuttgartu budowlańców również bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach – montażu płyt kartonowo-gipsowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter regipsów

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Obowiązki:

  • montowanie stelaży oraz stawianie ścianek działowych, jak również sufitów podwieszanych

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • sumienność, pracowitość, zaangażowanie
  • podleganie pod polskie ubezpieczenie na miesiąc przed wyjazdem
  • atutem będzie posiadanie dokumentów potwierdzających kwalifikacje
  • paru letnie doświadczenie w pracy przy montażu płyt kartonowo-gipsowych

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • opcja podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i samorealizacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i sprawdzonego pracodawcę
  • zatrudnienie dla osób również bez znajomości języka

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 5535a690438b7b55

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy regipsach na budowie bez znajomości języka Stuttgart”

  1. seba19740 na 3 lutego 2018 @ 22:12

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy wraz z kolega prosze o kontakt telefoniczny 603328620 dziekuje i czekam na odpowiedz