€ ok. 6-8 tyś zł

Dam pracę w Niemczech przy rozwożeniu przesyłek jako kurier/kierowca kat.B

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:18

Poszukujemy pracowników na stanowisku kuriera do rozwożenia i odbierania paczek na danym terenie. Oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B od zaraz.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: w przeliczeniu ok. ok. 6-8 tyś zł

Obowiązki:

  • Pracownik będzie rozdzielał paczki na magazynie a następnie odpowiednio układał na samochodzie dostawczym.
  • Do zadań należeć będzie rozwiezienie i odebranie przesyłek na wyznaczonym obszarze.
  • Konieczne jest utrzymywanie dobrych stosunków z klientami.

Oczekiwania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B
  • obowiązkowe jest doświadczenie w pracy na stanowisku kuriera
  • dobra orientacja w terenie
  • znajomość języka w stopniu niemieckim będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę na stałe lub tymczasową – czas trwania umowy samodzielnie do uzgodnienia z przełożonym
  • zorganizowaniu zakwaterowania, zamieszkanie to koszt miesięczny w wysokości 150 euro
  • praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku plus 2 soboty w miesiącu
  • zorganizowane wynagrodzenie w postaci pensji podstawowej plus premii
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1515512a193c8a6d

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy rozwożeniu przesyłek jako kurier/kierowca kat.B”

  1. wieslaw1958 na 6 kwietnia 2015 @ 11:47

    Witam,
    Interesuje mnie praca jako kurier/kierowca kat. B w Niemczech.
    Jeździłem trochę jako kurier w Berlinie, więc wiem na czym polega ta praca.
    Jedynym moim problemem jest bardzo nikła znajomość języka Niemieckiego, ale to nie był dla mnie problem.
    kontakt: e-mail wieslaw1002@msn.com lub tel.+48 792 050 170
    Pozdrawiam,
    Wiesław

  2. majkel00230 na 8 kwietnia 2015 @ 09:29

    Witam, posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu BUS, po Polsce jak i Europie, posiadam aktualne badania psychologiczne pozwalające prowadzić pojazd w sprawach służbowych. Język niemiecki jest na niskim poziomie lecz bardzo szybko się uczę a plusem jest znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym.

    tel: +48 880 706 446
    email: michal.melski@o2.pl
    FB: Michał Melski

    Pozdrawiam
    Michał

  3. wieslaw1958 na 24 kwietnia 2015 @ 10:17

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą jako kurier bez znajomości języka niemieckiego, pracowałem już trochę jako kurier w Berlinie przy wożeniu poczty. Podoba mi się ta praca i chętnie bym do niej wrócił.
    kontakt: tel +48 792 050 170 lub e-mail: wieslaw1002@msn.com
    Pozdrawiam,
    Wiesław