€ 9 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech przy sortowaniu paczek bez znajomości języka 2017 Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 października 2017 03:13

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka niemieckiego do sortowania paczek kurierskich w Magdeburgu. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków na magazynie dystrybucyjnym firmy kurierskiej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Berlin i Magdeburg, Niemcy

Pensja: 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przyjmowanie, rozładunek i sortowanie przesyłek o wadze do 30 kilogramów
  • obowiązkiem będzie również przygotowywanie paczek do wysyłki
  • załadunek

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dla chętnych pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opcję podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem:
660300043

Zapraszamy również do wysyłania aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 13359da8c2e04d38

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy sortowaniu paczek bez znajomości języka 2017 Magdeburg”

  1. Szukamy pilnie pracy na 9 października 2017 @ 14:43

    Witam wraz z kolegą poszukujemy pracy w Niemczech iż zarobki w Polsce nie dają na wystarczającej satysfakcji jestemy młodzi iż mamy po 20l i 23 l praca fizyczna jest nam znana szczególnie na produkcjach jak i na magazynach.Pełna gotowość do podjęcia pracy od zaraz nr tel Mateusz 789190421 Damian : 799795591