€ 13,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu autobusów bez języka München od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 września 2018 04:59

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów i tramwajów. Zatrudnienie w zajezdni z Monachium od zaraz dla sprzątaczek i sprzątaczy. Pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na nocnej zmianie dla firmy sprzątającej autobusy i tramwaje w godzinach nocnych
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wyrzucanie odpadów, mycie powierzchni, odkażanie, mycie szyb od wewnątrz, czasem pranie tapicerki

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, staranność
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie za około 150 – 250 euro miesięcznie *cena uzależniona od standardu lokalu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Monachium 09/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 6285b9e9d1f18be0

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu autobusów bez języka München od zaraz”

  1. Guten Agent ich Bin an ihrem Angebot interessiert ich kom me austriacka polen ich lebe 12 jahren in Deutschland ich lebe zur zeit in Hanau ich bin 45 jahre alt

  2. Dzień dobry,jestem zainteresowany podjęcia pracy od zaraz ,nawet jutro mógłbym przyjechać..Mam 38 lat i bardzo bym prosił o kontakt..
    Dziekuje!..

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.