€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka od zaraz w Wittmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wittmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 01:47

Ciekawa propozycja legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu obiektów w rejonie Wittmund. Zatrudnienie od zaraz na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza.

Osoba Sprzątająca / Sprzątanie

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko osoby sprzątającej. Klient prowadzi gospodarstwo rolne.

Rozpoczęcie pracy: 23 lub 30.11.2020r
Zakończenie: długoterminowa współpraca
Miejsce: Wittmund (Dolna Saksonia), Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
– Utrzymanie czystości w mieszkaniu pracowniczym, domu właścicieli gospodarstwa
– Sprzątanie pomieszczeń biurowych
– Pranie

Wymagania:
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– Punktualność

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem : 735 933 896

ID ogłoszenia: 9555fb38cc197781