€ 12-14/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz dla sprzątaczek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 02:18

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Od zaraz zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek bądź sprzątaczy. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Zarobki: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie powierzchni biurowych w stałych godzinach
  • prace systematyczne, porządkowe, np.: odkurzanie, mycie, odkażanie, włączanie zmywarek, mopowanie itp.

Oczekiwania:

  • rzetelność, systematyczność, samodzielność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • optymizm
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • rzetelne przeszkolenie
  • opiekę koordynatora w pierwszych dniach
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • płatny urlop

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • beschaftigung@zohomail.eu

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie biur, start od zaraz, Frankfurt nad Menem”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-dla-sprzataczek-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 404622856f84cef9