€ 15/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 października 2019 04:06
  • Wygasa: 21 dni, 10 godzin

Propozycja zatrudnienia dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na podstawie umowy w pełnym wymiarze godzinowym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna polegająca na sprzątaniu biura w godzinach od 10 do 18, pięć dni w tygodniu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek poprzez odkurzanie, wybieranie odpadów, zbieranie brudnych naczyń, włączanie zmywarek, uzupełnianie środków higienicznych, sprzątanie toalet, sal konferencyjnych itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B i własne auto będzie mile widziane
  • dużą zaletą będzie doświadczenie i preferencje od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • na miejscu pełne wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniach pracowniczych przez pierwszy miesiąc na start kompletnie za darmo – do momentu znalezienia kwatery
  • wsparcie przy relokacji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/10/2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 7655d9e28408346c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.