€ 12 euro brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej Essen od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:19

Galeria handlowa z Essen zatrudni od zaraz 3 osoby z podstawową znajomością do pracy w Niemczech. Oferta skierowana jest dla Polaków przy sprzątaniu części ogólnodostępnej w centrum handlowym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Liczba wakatów: 3
Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12 euro brutto na godzinę brutto

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie sprzątaniem części ogólnodostępnych (restauracji, marketu, holi, korytarzy, toalet) z pominięciem sklepów markowych centrum
  • opróżnianie koszy, uzupełnianie środków higienicznych, mycie podłóg, ławek, stolików, przecieranie krzeseł, wycieranie poręczy
  • bieżące sprzątanie w przypadkach nagłych

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania i podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • szybkość reakcji
  • duża dokładność
  • dbanie o zadowalający efekt
  • motywacja

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • wdrożenie w zadania
  • niezbędny i dobry jakościowo sprzęt, chemię gospodarczą oraz inne materiały – mopy, ścierki
  • uczciwą umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej w Essen”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 86657defff94dba5

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej Essen od zaraz dla Polaków”

  1. jestem zainteresowana