€ min. 9,33€/godz

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu jako pokojówka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 maja 2015 01:52

Rekrutacja do pracy w Niemczech dla pokojówek przy sprzątaniu w renomowanych hotelach na terenie Berlina. Oferta z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Poszukujemy pokojowek do renomowanych hoteli w Berlinie.

Opis stanowiska:

- sprzatanie pokoi i lazienek
- zmiana poscieli i recznikow
- wyrzucanie smieci

Wymagania:

- podstawowa znajomosc j. niemieckiego
- dyspozycyjnosc podczas niedziel i swiat
- zamilowanie do porzadku i czystosci

Oferujemy:

- wynagrodzenie min.9,33€/godz brutto,
- umowa o prace z niemieckim pracodawca,
- niemieckie swiadczenia socjalne
- mozliwosc podjecia pracy od zaraz
- zakwaterowanie i zameldowanie
- opieka polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres:
g.szczepanska@gmx.de

ID ogłoszenia: 536555903963b5fd

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu jako pokojówka w Berlinie”

  1. sylwia300006 na 8 lipca 2015 @ 21:17

    Witam
    Czy mogłabym prosić o szczegóły na e- maila sylwia300006@wp.pl
    Poszukuje pracy od września.
    Pozdrawiam

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Grazia333
  • Zarejestrowany od: 17 maja 2015

Inne przedmioty dodane przez Grazia333

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Grazia333 »