€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 września 2014 23:59

Hotel usytuowany w Berlinie poszukuje pracowników fizycznych w charakterze pokojówki. Praca w Niemczech przy sprzątaniu pokojów gościnnych na niemieckich warunkach.

Stanowisko: Pokojówka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na sprzątaniu w pokojach gościnnych oraz łazienkach.
  • Do zadań należeć będzie zmiana lub ścielenie pościeli, odkurzanie, mycie podłóg, wietrzenie, ścieranie kurzu oraz uzupełnianie gratisów- dokładanie kosmetyków, broszurek itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w charakterze pokojówki
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność dobrego zorganizowania sobie czasu pracy
  • odpowiedzialność, dokładność
  • sumienność
  • efektywność
  • umiejętność wyrabiania się w wyznaczonym czasie
  • dobre maniery
  • osoba schludna, entuzjastyczna i mocno zmotywowana

Oferujemy:

  • umowę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie przy organizacji przejazdu
  • pomagamy w uzyskaniu Kindergeld

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę

ID ogłoszenia: 57554271e5dd68ab