€ 10,80 na godzine

Dam pracę w Niemczech Ślusarz – Specjalista do obróbki metali przemysłowych i blachy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigslust
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: praca na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 00:11

Poszukujemy pracowników – ślusarzy do pracy w Niemczech (Ludwigslust) przy produkcji profili z blachy zgodnie z rysunkiem w przemyśle metalowym. Ogłoszenie przeznaczone dla osób ze znajomością języka niemieckiego.

Twoje zadania:
– obróbka blach
– obróbka cienkościennych profili metalowych

Twój profil:
– Szkolenie w obróbce metali
– Doświadczenie w przetwórstwie blach
– Doświadczenie w wykrawaniu, gięciu i cięciu maszynowo
– Gotowość do pracy na zmiany

Oferta:
– Godziny pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowej
– Płaca 9,50 Euro za Godzine, po 3 miesiącach 10,80 Euro plus miesięczna premia 400,- Euro i zasiłek nocny
– Zakwaterowanie na miejscu
Miejsce pracy: Miasto Ludwigslust, Mecklenburg Vorpommern

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Telefon 0049 30 34331667

Dokumenty prosimy wysłać przez e-mail: info@wa-jobs.de

Uwe Bludau
Internet: www.wa-jobs.de
E-Mail: info@wa-jobs.de

ID ogłoszenia: 18354d3462812e34

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: WA-Jobs
  • Zarejestrowany od: 20 sierpnia 2014

Inne przedmioty dodane przez WA-Jobs

Ostatnie przedmioty dodane przez WA-Jobs »