€ 1,400.00

Dam pracę w Niemczech – Spawacz MAG 135 bez języka i certyfikatu, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 06:16

Agencja zatrudnienia dla klienta z Monachium rekrutuje doświadczonych spawaczy MAG 135 (także bez certyfikatu). Praca w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem oferowanym nieodpłatnie.

Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Już od ponad 10 lat działamy na europejskim rynku pracy tymczasowej. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Spawacz MAG 135

Obowiązki:

-spawanie konstrukcji stalowych metodą 135

Wymagania:

-doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
-mile widziana znajomość rysunku technicznego
-odprowadzanie składki zdrowotnej do polskiego ZUS w -ciągu ostatnich 30 dni
-dyspozycyjność do wyjazdu zagranicznego
-samodzielność

Oferujemy:

-umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz -chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)
-pensję na poziomie 1400 euro na rękę za etat (168 h) plus nadgodziny EXTRA PŁATNE
-zorganizowane zakwaterowanie
-zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom
-pracę długoterminową
-dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny
-respektowane prawo do urlopów
-wypłacamy ZALICZKI
-TERMINOWE wynagrodzenie

ID ogłoszenia: 8515976040728fa4