€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech sprzątanie apartamentów i rezydencji Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 01:44

Szukamy chętnych do pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów i rezydencji w Dortmundzie od zaraz. Zatrudnienie da Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za świadczenie usług sprzątania w rezydencjach i apartamentach
  • staramy się każdemu pracownikowi przydzielać stałe zlecenia, czasem jednak zdarzają się klienci jednorazowi
  • kompleksowe sprzątanie powierzonych powierzchni

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • prawo jazdy kat.B i dobra orientacja w terenie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • kultura osobista i profesjonalizm
  • mile widziane doświadczenie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w formalnościach na miejscu
  • częściowa refundacja kosztów zakwaterowania (pracodawca dopłaca ok. 150 euro)
  • pomoc w znalezieniu kwatery

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe kryteria zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie apartamentów, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-sprzataniu-luksusowych-domow-i-mieszkan-dortmund/

ID ogłoszenia: 447577d58407c30e