€ 900 euro netto

Dam pracę w Niemczech sprzątanie domków letniskowych Schleswig-Holstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schleswig-Holstein
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 maja 2015 00:22

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od czerwca na wakacje przy sprzątaniu domków letniskowych. Ogłoszenie ze Schleswig-Holstein na 3 miesiące w charakterze sprzątaczki.

Stanowisko: Sprzątaczka domków letniskowych

Miejsce zatrudnienia: Schleswig-Holstein

Zarobki: 900 euro netto

Start: praca od 01.06.2015

Koniec: 31.08.2015

Obowiązki:

  • Sprzątanie domków letniskowych położonych w nadmorskiej miejscowości Schleswig-Holstein.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sprzątać łazienki, kuchnie, pokoje. Domki należy przewietrzyć, zmyć podłogi, wytrzeć kurze.
  • Do zadań należy również wyniesienie śmieci oraz zmiana pościeli.
  • Inne prace polegające na sprzątaniu.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej w podanym terminie
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

  • praca w wymiarze 40 godzin w tygodniu
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • pełny etat
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 230 euro miesięcznie za osobę

Do aplikacji zapraszamy osoby które w 2015 nie podjęły zatrudnienia.

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie wiadomości e-mail z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • praca@jeople.de

W nagłówku wpadomości należy wpisać: Praca przy sprzątaniu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23lh4a/

ID ogłoszenia: 299555fa5ac14533