€ 14 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech sprzątanie domów po remontach Norymberga od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 03:03

Praca w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu domów mieszkań oraz obiektów komercyjnych po remontach. Zatrudnienie w Norymberdze z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce: Norymberga

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Prace porządkowe mające na celu uprzątnięcie domów, mieszkań lub różnego rodzaju obiektów komercyjnych po remontach. Do zadań należeć będzie odkurzanie ścian, mycie podłóg, usuwanie zabrudzeń po farbach. Inne prace porządkowe, mycie szafek, luster, okien.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • duża ilość godzin pracy
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi standardami
  • pomoc na miejscu
  • wsparcie z relokacją

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: Praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i obiektów po remontach, okolice Norymberga

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 190564776d256312

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech sprzątanie domów po remontach Norymberga od zaraz”

  1. jestem zainteresowany prosze o kontakt 537509952