€ 10 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech sprzątanie kina od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 02:46

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu w kinie. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie kina w tym sal kinowych, części restauracyjnej oraz poczekalni, korytarzy i toalet
  • porządkowanie części przeznaczonej wyłącznie dla pracowników
  • po każdym seansie obowiązkiem będzie pomoc załodze w uporządkowaniu sali

Oczekiwania:

  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • wysokie zmotywowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • sprawność, zwinność
  • miła aparycja oraz wysoka kultura osobista
  • godne reprezentowanie imienia firmy
  • możliwość pracy zmianowej
  • schludność

Oferujemy:

  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi standardami
  • odzież służbowa, niezbędne materiały, sprzęty oraz detergenty
  • atrakcyjne zarobki
  • przyjazne środowisko i zgrany zespół
  • praca na pełny etat
  • obowiązujący system zmianowy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • ganztagsberuf2016@eclipso.de z dopiskiem: sprzataniekina01/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-kina/

ID ogłoszenia: 722565096606a720

11 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech sprzątanie kina od zaraz bez znajomości języka Berlin”

  1. karolinakab na 23 listopada 2015 @ 09:25

    Witam jestem zainteresowana pracą, jednak przy wysyłaniu e-maila pojawia się komunikat, że Państwa skrzynka odbiorcza jest pełna i nie mogę wyslać wiadomości. Proszę o kontakt : cabungwe@gmail.com lub +49 15218728623

  2. Witam jestem zainteresowany pracą. Jestem mobilny i gotowy od zaraz. Proszę o więcej szczegółów. Pozdrawiam, Łukasz Mietła.

  3. Witam serdecznie. Z uwagi na fakt, ze na podany e mail nie da sie wysłać wiadomości, zostawiam informacje. Mieszkam w Berlinie i jestem zainteresowana oferta niniejszej pracy. Mogę zacząć prace od zaraz. Pozostawiam swój numer do kontaktu oraz e mail – 48 663755906, natalia.szepielak@o2.pl

  4. Witam
    Jestem zainteresowana waszą ofertą pracy.
    Mogę podjąć ją od razu. W związku ze złym adresem meilowym
    podaję kontakt do siebie. e-mail: gosia3112@op.pl tel. 0048 795 286 654
    Pozdrawiam Małgorzata Kurkowska

  5. MoniaBerlin na 23 listopada 2015 @ 15:03

    Dzień dobry! Jestem zainteresowana ofertą pracy. jestem osobą dyspozycyjną i energiczną. Posiadam zakwaterowanie w Berlinie. Mój nr tel. +48-694-120-557.
    Pozdrawiam Monika

  6. bartekkosz23 na 23 listopada 2015 @ 23:26

    Witam,
    jestem zainteresowany współpracą z Państwem, mieszkam już w Berlinie i jestem do dyspozycji od zaraz. Pozdrawiam i proszę o kontakt bartosz.pelka23@gmail.com lub +49 15759101903

  7. Niestety adres, który Państwo podali w ogłoszeniu nie istnieje. Jestem zainteresowana ofertą pracy, którą Państwo oferują. Jestem osoba pracowitą i zmotywowaną do pracy. Proszę o kontakt 721168044 lub adaslazak89@buziaczek.pl

    Pozdrawiam

  8. barthez1992 na 25 listopada 2015 @ 17:24

    Witam, wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani praca na powyższym stanowisku. Mieszkamy w niemczech i mozemy zaczać od zaraz. Dane kontaktowe : bartekwalczak92@gmail.com lub tel. 48691562517

  9. Witam
    Jestem zainteresowana pracą, mieszkam w Polsce, mam 46 lat, jestem energiczna, dokładna, punktualna. Mój tel. 535-303-527

    pozdrawiam

  10. Witam jestem zainteresowany ofertą mieszkam w Berlinie znajomość języka podstawowy-komunikatywny od zaraz podejmie prace !!!

  11. Witam jestem zainteresowana praca pozostawiam numer telefonu 015163067301