€ 14/h brutto

Dam pracę w Niemczech sprzątanie klubu fitness od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 04:20

Możliwość pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu klubu fitness oraz siłowni.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się sprzątaniem fitness klubu i siłowni
  • zadania polegać będą na utrzymywaniu czystości w przebieralniach, toaletach, natryskach, recepcji, salach do ćwiczeń, wynoszeniu odpadów, uzupełnianiu środków do dezynfekcji i rolek ręczników, myciu luster itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak nałogów
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • umowę o pracę na 3 miesiące a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Kolonia grudzień 2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 3865c0d7c5655414