€ 1,000.00

Dam pracę w Niemczech sprzątanie Pokojówka/Pokojowy w Hotelu Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 października 2014 01:36

Hotel w Hannoverze zatrudni pokojówkę lub pokojowego. Legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu w hotelu z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

POKOJOWA/POKOJOWY (Niemcy)

Zakres obowiązków:
• sprzątanie pokoi, apartamentów oraz innych powierzchni hotelowych w Niemczech
Nasz klient oferuje:
• umowę zlecenie – umowa podpisana z polskim pracodawcą
• wynagrodzenie do 7000 zł brutto na miesiąc
• darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy
Wymagania:
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny !
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV na adres: alicja@agencja-headhunters.eu
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę nt. przetwarzania danych osobowych.
Kontakt telefoniczny pod nr 609 697 769

ID ogłoszenia: 754543e4f29202e0

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech sprzątanie Pokojówka/Pokojowy w Hotelu Hannover”

  1. Witam byłabym zainteresowana tą pracą tylko niestety nie posiadam prawo jazdy a nie wiem czy jest obowiązkowe jeżeli to nie jest problem to proszę o kontakt na email nmsz77@wp.pl

    lub tel 506379398

    Pozdrawiam

  2. kontakt 48 726 319 618

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Headhunters
  • Zarejestrowany od: 15 października 2014

Inne przedmioty dodane przez Headhunters

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Headhunters »