€ 10 Euro

Dam pracę w Niemczech w budownictwie dla regipsiarzy – remonty Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 października 2015 01:58

Atrakcyjna praca w Niemczech w budownictwie przy regipsach, suchej zabudowie – remonty i wykończenia na terenie Bawarii. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem oraz minimum komunikatywną znajomością języka.

Praca w Bawarii dla regipsiarza

zadania:
-montaz regipsów, system W112, sciany kartonowo gispsowo-metalowe, systemy i panelesufitowe, subkonstrukcje OWA
wymagania:
-komunikatywnabznajomosc j. niem.
-mile widziany wlasny samochod
-doswiadczenie na podobnym stanowisku

oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-mozliwosc dluzszej wspolpracy

ID ogłoszenia: 468561cc4a059b56

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mitglied
  • Zarejestrowany od: 16 września 2015

Inne przedmioty dodane przez mitglied

Ostatnie przedmioty dodane przez mitglied »