€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech w budownictwie – elektryk / elektromonter

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgard / Frankfurt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 00:33

Pilnie poszukiwany elektryk – elektromonter do pracy w Niemczech na budowie przy montażu instalacji elektrycznych w domach oraz instalacji przemysłowych. Atrakcyjne warunki finansowe!

Elektryk / Elektromonter
Język niemiecki KONIECZNY!
Zadania:
– instalacje elektryczne w domach/mieszkaniach
– instalacje przemysłowe

Profil:
– ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub pokrewne wieloletnie doświadczenie w zawodzie
– prawo jazdy B + samochód (pożądane) – absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
– uprawnienia do pracy przy urzadzeniach elektrycznych (np. SEP)
Oferujemy: – stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój – kompetentnych współpracowników – wysokie wynagrodzenie i diety

Wynagrodzenie:
Stawka za godzinę od 12,00 € brutto Dodatkowo dieta za godzinę od 6,00 € netto.
>> Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wykształcenia, i doświadczenia zawodowego

CV proszę wysyłać na maila karolina@devro.eu z dopiskiem elektryk/elektromonter
Nr cert 549
Osoby które nie spełniają powyższych wymagań nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 38554cb74262dc4a

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: devro
  • Zarejestrowany od: 30 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez devro

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez devro »