€ 17 euro

Dam pracę w Niemczech w budownictwie jako cieśla-betoniarz (prefabrykacja) Remptendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Remptendorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 05:48

Polska firma działająca w Remptendorf poszukuje pracowników budownictwa (cieśli-betoniarzy) do pracy w Niemczech przy produkcji elementów prefabrykowanych – żelbetowych.

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje pracowników.
Obecnie poszukujemy Betoniarzy do pracy w zakładach produkcji prefabrykatów.

Miejsce pracy: Niemcy , Remptendorf ( Thuriingen)

Zadania:
– składanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych
– wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
– Czytanie planów
– Mile widziana umiejętność pracy z suwnicą

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na prefabrykacji
– Komunikatywny j. niemiecki
– Własna działalność
– Ewentualna gotowość do wyjazdu własnym autem będzie mile widziana

Oferujemy:
– stabilne, długotrwałe i legalne zatrudnienie
– atrakcyjne zarobki zależne od doświadczenia, wypłacane terminowo
– możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
– pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Więcej informacji pod numerem telefonu:
510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:anna.marcinkiewicz@regess.eu

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o

ID ogłoszenia: 9715c330a2ac3f50

Brak tagów