€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech w budownictwie przy regipsach Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 stycznia 2014 00:22

Firma budowlana z Bremen poszukuje pracownika przy montażu płyt gipsowo kartonowych. Praca w Niemczech dla montera regipsów w obiektach wielkoprzemysłowych.

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca na budowie przy montowaniu regipsów w obiektach wielkoprzemysłowych.
  • Do zadań pracownika należeć będą prace przygotowawcze

Oczekujemy:

  • zdolność czytania planów budowlanych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • zdolność posługiwania się niwelatorem
  • fachowość
  • doświadczenie
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność

Oferta:

  • Początkowo 2 tygodniowy okres próbny
  • następnie umowa na niemieckich warunkach na czas nieokreślony

Aplikacja:
Prosimy przesłać zgłoszenie poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/monter-systemow-karton-gips-bremen,oferta,3256792

ID ogłoszenia: 33552e6300a1aebb

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech w budownictwie przy regipsach Bremen”

  1. WITAM SERDECZNIE, W FIRMIE BUDOWLANEJ PRACUJĘ JUZ OK 6, 7 LAT. MAM DOŚWIADCZENIE, POTRAFIĘ SAM ZROBIC PRAKTYCZNIE WSZYSTKO. W FIRMIE W KTÓREJ PRACUJĘ ZAJMUJEMY SIĘ WYKOŃCZENIAMI WNĘTRZ, DOCIEPLENIAMI. SAM POTRAFIĘ PRZEPROWADZIC REMONT, PRACOWAŁEM JUŻ W NIEMCZECH, DLATEGO PRACA ZA GRANICĄ NIE JEST MI OBCA. JESTEM OSOBĄ KOMUNIKATYWNĄ, AMBITNĄ, LUBIĘ PRACOWAC I JESTEM W PEŁNI DYSPOZYCYJNY.
    EWENTUALNIE MOGĘ PRACOWNIKA PRZYUCZYC DO WYKONYWANIA ODPOWIEDNICH PRAC. NIE MA DLA MNIE RZECZY NIE DO ZROBIENIA. JEŚLI PRACODAWCY ZALEŻY NA ODPOWIEDZIALNYM I WSZECHSTRONNYM PRACOWNIKU POWINIEN SIĘ ZE MNA SKONTAKTOWAC – NIE ZAWIODĘ. JESTEM PRECYZYJNY I BARDZO DOKŁADNY – NIE TOLERUJĘ FUSZERKI. OBECNIE W FIRMIE JESTEM BRYGADZISTĄ, EWENATUALNE REFERENCJE OD PRACODAWCY NIE STANOWIĄ DLA MNIE PROBLEMU Z GÓRY DZIĘKUJĘ
    KONTAKT 697 392 716

  2. Witam, Jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Pracuję w Niemczech od 6 lat, wcześniej posiadałem własną firmę remontowo – budowlaną
    w Polsce.
    Posiadam wymagane umiejętności, prawo jazdy kat. B, oraz własny samochód. Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. W firmie w której pracuje obecnie zajmuje się kładzeniem płyt kartonowo- gipsowych ,sufitów podwieszanych, kartonowych lub akustycznych, ścianek działowych oraz futryn. Doskonałe umiejętności interpersonalne : komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy, łatwość przystosowywania się, kreatywność. Docieplenie budynków i tynkowanie fasad,czytanie rysunku technicznego oraz planów.
    Dane kontaktowe:
    Nr tel: +4915145631373
    +48502378312

  3. Robert K. na 5 lutego 2014 @ 11:20

    Witam, jestem zainteresowany Panstwa oferta. Mieszkam w Bremen i posiadam doswiadczenie przy montazu K/G, szpachlowaniu i innych prac zwiazanych z budownictwem. Prosze o kontakt pod numer telefonu 015214755586 lub email robertkasi@interia.pl