€ 8,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech w dziale reklamacji sortowanie bez języka Pforzheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pforzheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2015 04:57

Oferujemy zatrudnienie w Pforzheim jako pracownik działu reklamacji. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu i pakowaniu odzieży reklamowanej.

Stanowisko: Pracownik działu reklamacji

Lokalizacja: Pforzheim, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przyjmował zwroty odzieżowe, segregował, kontrolował jakość i odpowiednio pakował.
  • Zadaniem będzie przygotowanie odzieży do wysyłki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na 5 miesięcy
  • dbanie o estetykę wykonywanych prac
  • zręczność, zdolności manualne
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • samodzielność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na 5 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt dobowy to 6,50 euro
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zorganizowany bezpłatny przejazd
  • przyjazne warunki pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 11255bed0563def8

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech w dziale reklamacji sortowanie bez języka Pforzheim”

  1. Witam, razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i prosimy o kontakt mailowy: bestseba@onet.pl bądz telefoniczny 731 736 765 pozdrawiam.

  2. Marcin Iwonka na 3 sierpnia 2015 @ 22:35

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

  3. damianekkk na 5 sierpnia 2015 @ 11:47

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą jestem ambitny,sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy. Pracę mogę zacząć od zaraz. Oto mój nr 661671742 bądź mail damianpolak111@gmail.com. Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  4. dorota1910@vp.pl na 5 sierpnia 2015 @ 18:35

    Witam serdecznie! jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem solidną , komunikatywną , obowiązkową i odpowiedzialną osobą. Dysponuję w pełni czasem. Mogę zacząć pracę od zaraz. Proszę o kontakt 015175642466, +48513654763 email:dorota1910@vp.pl. Pozdrawiam

  5. Robert1988 na 12 sierpnia 2015 @ 08:43

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mam 27 lat, jestem niekonfliktową, odpowiedzialną osobą, potrafię pracować samodzielnie jak i w grupie. Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe. Chętnie podejmę pracę od zaraz. Proszę o kontakt. E-mail : doloress188@wp.pl, nr. tel. 048665677778. Robert.

  6. wojciechk2 na 31 sierpnia 2015 @ 18:43

    Witamy, jesteśmy parą chętną do wyjazdu do pracy na stałe zatrudnienie od zaraz.
    Prosimy o kontakt mailowy wojciechk2@wp.pl lub pod numerem telefonu:+48 509 074 293
    CV zostało wysłane, czekamy na odpowiedź, Sandra i Tomasz.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.