€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech w fabryce na produkcji okien plastikowych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 22:47

Fabryka okien plastikowych z okolic Stuttgartu zatrudni Polaków do kontroli jakości i obsługi maszyn produkcyjnych. Oferta pracy w Niemczech na produkcji.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace w fabryce na produkcji okien plastikowych.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługiwanie maszyn, poprawianie ustawień, dbanie o ciągłość produkcyjną i odpowiednie parametry.
  • Do zadań będzie również kontrolowanie gotowych elementów poprzez mierzenie.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • zaletą będzie prawo jazdy i możliwość zabrania samochodu na czas trwania umowy
  • wykształcenie kierunkowe

Oferta:

  • pracownik będzie zatrudniony na podstawie niemieckiej umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • możliwość rozwoju
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • uczciwe zarobki oraz diety
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania wiadomości z CV na adres: rekrutacja@personalauspolen.eu
w tytule wiadomości prosimy wpisać: Pracownik produkcji okien plastikowych

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-okien-plastikowych-id268596.html

ID ogłoszenia: 98054e0ef7244be4

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech w fabryce na produkcji okien plastikowych Stuttgart”

  1. jestem zainteresowany oferta pracy mam 10 letni staz pracy umiem słabo niemiecki ale się dogadam komunikatywnie mieszkam i oracuje w niemczech przeniesc sie to nie problem,bardzo mio zalezy moj nr tel: 691975538 lub:+4917697941337