€ 1250E

Dam pracę w Niemczech w Hanowerze – opiekunka do starszej Pani (7-11 sierpnia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: HANNOVER
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: DO UZG.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2017 05:38

Poszukiwana opiekunka osób starszych z doświadczeniem. Ogłoszenie pracy w Niemczech na terenie Hanoweru przy opiece nad seniorką w wieku 87 lat. Seniorka jest po lekkim wylewie, ma problemy z nerkami, porusza się z laską lub rolatorem, trzeba ją asekurować przy wstawaniu, ma inkontynencję, raz w nocy trzeba pomóc pani skorzystać z toalety.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych z doświadczeniem w opiece.
Opis stanowiska
Miejsce pracy:30926 Seelze-Lohnde
Termin wyjazdu: od 7-11 sierpnia

Pani Waltraud (ur. 1930, 160 cm, 69 kg) – mieszka sama
pani jest po lekkim wylewie, ma problemy z nerkami, porusza się z laską lub rolatorem, trzeba ją asekurować przy wstawaniu, ma inkontynencję, raz w nocy trzeba pomóc pani skorzystać z toalety. Dwa razy dziennie przychodzi niemiecka opiekunka.

Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką i tv,
- internet na stałym łączu
Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunki z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim.
Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 1150-1250E na rękę z językiem dobrym
-stawka 1100-z językiem komunikatywnym
-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
dodatek świąteczny
gwarancja terminowych i szybkich wypłat
legalną pracę, ekuz, A1
szybkie wyjazdy
wypłata w euro lub pln
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228
Nie pobieramy żadnych opłat!!!

ID ogłoszenia: 601597c784de542c